Гомерич (nemyrych) wrote,
Гомерич
nemyrych

Пафосне

Як мухи, дратують останнім часом вітчизняні носії ліберальних цінностей, які цінності свої перейняли сліпим мавпуванням, аки хіпстери - зовнішні їбануті атрибути.
В той же час ті самі ліберальні цінності на заході не з'явились нізвідки, вони йшли довгими і звивистими шляхами, там на хвилинку, століттями страчували негрів, підарасів, наркоманів і рудоволосих жінок.
І не було там отакого вітчизняного окуляристого чувачка-неоліберала який би сказав "зачекайте, це не годиться, всі ми народ, всі - богоносці".
Якщо ви стикалися із справжнім дрімучим європейським лібералом, ви могли би помітити, що він добре ставиться до свого підараса, наркомана, араба чи негра. І в той же час він рано чи пізно вам скаже "чувак, ти кльовий, але розумієш, тут - Баварія (Каталонія, Нормандія) тому не забудь повернутися додому, тут тебе не треба".
Окуляристий чувачок переживе стрес у такій ситуації, бо як же - він же хороший, а отой араб - тільки і слухає своїх заунивних пісень, йо, і ходить в дурних штанах, а оті наркомани так то взагалі тунеядці, обколяться анашою і їбуться у під'їздах з оцими от підарасами.
І не зрозуміє наш чувачок, що араби оці, чи підараси, чи наркомани, століттями доводили свою корисність чи принаймні нешкідливість для дрімучого європейського ліберала, для його сім'ї, майна, вітчизни, і що ліберал оцей дрімучий довго цьому пручався, поки не махнув рукою – «ну ОК, живіть». І стали оці араби, підараси і наркомани частиною сім'ї, майна, вітчизни дрімучого європейського ліберала. Шаурму готують, паради барвисті проводять, веселять коли сумно.
І дивиться наш чувачок на то і дивується - як же так буває у світі.
А потім обертається довкола, а там жінок-регіоналок сніжками закидали. Ну йоб твою мать!
Згадує наш неоліберал як то в світі буває і кидається на захист грудьми, мовляв «зупиніться, звірі».
А в той же час дрімучий європейський ліберал оцих регіональних жінок четвертував би, виколов очі і виїбав би у порожні очниці. Втім, як і чоловіків-регіоналів.
Бо вони становлять пряму загрозу його сімї, майну, вітчизні, його підарасам, арабам і наркоманам.
Отакі от очевидні речі.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 59 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →