Гомерич (nemyrych) wrote,
Гомерич
nemyrych

абонемент "power" - кращий подарунок

- Слава нації!
- Смерть ворогам!
Так вони неодмінно перевірять вас у порожньому провулку біля Майдану, чоловік п'ять-шість із битами і у шоломах, деякі у саморобних латах, але здебільшого у нарізаних каріматах на руках і ногах.
І знаєте, якби зустрів мєнтів - утікав би, а пацанів із битами бачити радісно.
"Правий Сектор" це діти років 16-19, здебільшого із неблагополучних сімей, знедолені, декотрі мають судимості за плечима.
Тобто, це ті гопники, яких ви боїтеся у мирний час і які зараз гинуть за вас. Гинуть через ненависть до мєнтів і через власну безбашенність, і, чого там казати, через те що вони вже народилися не в совку і нарешті це те покоління якого всі чекали. Покоління без страху.
- Сука мне в руку попала пуля, два дня с гипсом походил ну нахуй, молотова кидать неудобно (показує праву руку, розпухла як після укусу трьох шершнів, але вже без гіпсу).
- Я такий стою за колоною молотова запалив а тут якийта шухєр, я дивлюся батюшка іде до мусарів (православні батюшки які курсують вулицею Грушевського дуже вгодовані, спеціальний київський сорт - прим. моя), і я такий за нім тинц-тинц падкрався і молотовим хуяк через його голову!
- У мене броня тут такої ні в кого нема. - Пацан стукає себе по грубій шкіряній броні у заклепках, п'яний лика не в'яже, сидить на лавочці. - Я не їв ніхуя два дні, а вони мене накачали, - киває на супутників. А нє піжжу вчора суп. Я сам з Трускавця, знаєте?
- Ті шо їх піздили на колонаді - дібіли нада було по дєрєву пригать і єхать, отак обхватіл і єдєш. Да, ти упадеш але не насмерть. Я так дєлал. Молотова хуярнул в мєнтов і вніз, копчік вибив, день в палаткє лежав. А тє бля смарєлі як мусара до ніх лєзут. Ну нахуй, я умірать нє хачу я нє безсмєртний. Пацани, можете дать пару рублів, в гастроном погрєцца? Та і ващє трєзвому страшно.

Прикро те, що у післяреволюційній Україні їх випіздять у першу чергу.
Не зливайте їх хоча би зараз, дореволюційним мєнтам.
Якщо самі сците кидати коктейлі молотова.
Тільки ці пацани не дадуть підару абонемент "power".

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments