?

Log in

No account? Create an account
Гомерич [userpic]

Нівабіду

April 25th, 2012 (02:39 pm)

Тут в інтернетіках триває срач з приводу голандської реклами, мовляв голандські мужики поїдуть на українські баби.
O rly?

Гомерич [userpic]

Амстердамські зарисовки

April 19th, 2012 (06:25 pm)

- Юрій, що ти думаєш про гриби? - спитав Віктор, наш клієнт, забиваючи собі чергову люльку гашишем.
- Гриби? - перелякався я, - не знаю, не пробував.
Віктор пильно і задумливо на мене дивиться, я на нього. Тоді разом махаємо руками:
- А, ти про ті гриби...
Віктор - вегетаріанець, тому гриби відіграють важливу роль...
- Розумієш, гриби відіграють дуже важливу роль в екосистемі нашої планети, я колись дивився передачу по Діскавері, там йшлося про те, що вони можуть мати кореневу систему яка покриває багато гектарів лісу, і я дуже зацікавився цим питанням, взагалі в культурах багатьох народів гриби дуже важлива харчова культура...
Я слухав і боявся, щоб йому не прийшла у голову ідея збігати до смарт-шопу за тими грибами.
Ті вегетаріанці непередбачувані.
+2Collapse )

Гомерич [userpic]

Амстердамські зарисовки

March 1st, 2012 (01:16 pm)

Голандці чудово розмовляють англійською, навіть жінки і діти, але складається враження що самих голандців у Амстердамі не так багато у відсотковому відношенні. На вулицях у центрі чути усі відомі і невідомі мови, багато зграй російських туристів і накурених поляків, не буває дня, щоб не почув "а січяс пааажалста абраціцє вніманіє нааалєва" чи "то єст курва заєбісьчє". Але українську у цьому вавилоні я чув лише раз, і розмовляючи українською почуваєш себе в безпеці.
Офіс замовника, їдемо зі співробітником з України ліфтом на перекур, про щось солоно жартуємо і весело матюкаємось, з нами їде якийсь чувак культурного вигляду, дивиться в стелю всю дорогу. Ліфт зупиняється на його поверсі, він виходить, але раптом зупиняється, думає секунду, повертається до нас і мовить "Доброго ранку!" чистою українською. Тоді розвертається і йде.
Тотальне ввічливе вітання із незнайомими - до нього довго там звикаєш, ну бо як так - йде якесь, либиться до тебе і каже "хай!", але потім в Україні губи ще довго самі складаються у посмішку в магазині, і тут же осмикуєш себе - "альо! у нас так не прийнято".
moarCollapse )

Гомерич [userpic]

Амстердамські зарисовки

February 14th, 2012 (06:13 pm)

У Нідерландах ніде не можна курити тютюн у приміщеннях. Зате дозволено продавати і курити коноплю. Але не дозволено продавати алкоголь у тих барах, де продають коноплю. Тому, як правило у районах концентрації кофішопів є бари, де можна скурити придбаний у кофішопі косяк, запиваючи його пивом чи віскі. Але курити тютюн у цих барах не можна, якщо він не перемішаний із коноплею. Зате, якщо відійти від туристичного центру, від усіх цих редлайтів і палаців королеви метрів триста-п'ятсот, потрапляєш у бари де тусуються здебільшого місцеві. Там усі бухають і курять сигарети усередині і, здається, не дуже люблять планокурів, бо голандці до коноплі ставляться байдуже. Завсідники біля стойки не пропустять нагоди добродушно під'їбати туриста, типу:
- Do you have any dark beer? - питаю у бармена.
- Duck beer? - з лукавинкою в очах питає мене сусід за стійкою. І щоб я зрозумів жарт, показує ліктями крила - quack-quack!
У таких барах дуже класно і душевно.

щеCollapse )

Гомерич [userpic]

Дано:

December 23rd, 2011 (02:55 am)

У одного менеджера проектів над столом висять фотографії підлеглих "ресурсиків", з написом "Поговори зі мною" - щоб про когось не забути.
У іншого менеджера висять фотографії трьох представників клієнта.
Як ви думаєте, хто з них завалить проект?

Гомерич [userpic]

Я не Ненемирич, я Немирич

December 21st, 2011 (02:39 am)

Кум мій, людина, яка нещодавно відкрила для себе інтернет і почала стандартно із Вконтакту і Однокласників, зробив екзистенційний стрибок у Гугл+ і довідався що я Немирич.
Ю сі.
Сьогодні він вирішив зробити мені подарунок на Миколая у вигляді "Лексикону інтимних міст". Нічтоже сумняшеся, підійшов на автограф-сесію до Андруховича і сказав підписати для Немирича.
"Для кого?" - охуїв Андрухович.
"Для Немирича" - твердо відповів кум.
Андрухович підписав.

Гомерич [userpic]

Туман

November 21st, 2011 (12:08 am)

Щороку перед Різдвяними святами влада Нідерландів пускає мульку, що, мовляв, заборонимо продавати ґанджу туристам. І щороку перед Різдвом до Нідерландів зїжджаються мільярди туристів з усієї Європи щоб востаннє покурити. В результаті на вулиці стоїть отакий туман:

А ганджу так ніхто і не забороняє.
Не сцать, всім хвате!

Гомерич [userpic]

Пападалово

October 28th, 2011 (10:19 am)

Купив тут в Амстері косяк ямайського сканку і не памятаю де поклав. В якусь кишеню. Ну, як в тому анекдоті про планокура, знаєте. Собака в аеропорту завтра точно знайде.

Гомерич [userpic]

IT Crowd

October 25th, 2011 (05:15 pm)

В Амстердамському офісі іншого клієнта працює чувак, який є копією Морріса Мосса.
Все-таки автори Айті Крауда добре вловили айтішні архетипи.

Гомерич [userpic]

Лец мі спік

September 29th, 2011 (09:35 pm)

heart
Якщо хто не бачив.

Гомерич [userpic]

Гм

September 25th, 2011 (03:55 am)

Слідуючи хорошій традиції слідування за Росією, Янукович мав би оголосити Ющенка своїм наступником і єдиним кандидатом від Партії Регіонів.

Гомерич [userpic]

Почастішали випадки травмування перфораторами

September 21st, 2011 (02:37 pm)

perforator

Гомерич [userpic]

Як же заїбало

September 20th, 2011 (03:04 am)

http://www.unian.net/ukr/news/news-457525.htmlНасправді вся проблема в тобі.
Так, в ТОБІ, любий читачу.
Адже ти не знаєш, а може знав та забув, а може просто до кінця не усвідомлюєш, що кожна гривня, заплачена за кийок мєнта, за кулю, якою він колись прострелить тобі руку чи голову, за бензин, на якому він приїде забирати твоє майно, за кожну одиницю його обладнання, за чорнило, яким суддя підпише тобі вирок, відбере свободу, квартиру чи бізнес, за Лексус депутата, на якому він поїде голосувати за черговий дебільний закон чи продавати свою тушку подорожче, усе це оплачено ТОБОЮ.
Вдумайся в це, усвідом це.
Ці люди, ця потолоч не заробили своїми руками жодної гривні, вони усім завдячують тобі.
Нагадуй про це собі кожного дня, коли ти йдеш в податкову і на тебе кричить прошмандовка з віконечка, коли ти вертаєшся додому і опускаєш очі проходячи повз патруль, боячись що їм щось у тобі не сподобається, коли ти зустрічаєш санепідемстанцію у своєму кафе чи пожежників у своєму офісі, коли тебе на дорозі підрізає депутатське підарло.

Дивись, он стоїть грізний загін Беркутів, прийшов забирати твої футболки чи охороняти вулицю твого міста від тебе.
Забираємо у них твої гроші.
Ось пропали кийки і балончики зі сльозогінним газом, ось щити і каски, ось зникли чорні костюми, загін озброєних до зубів Беркутів перетворюється на зграйку голих рагулюватих биків з села, які дуже швидко спились би на рідних селах, якби ти їм не оплатив навчання, обладнання, приміщення, машини і знаряддя тортур.

Проробимо таку саму процедуру із Верховною Радою, забираємо у них телефони Верту, страусячі мешти, дорогі костюми і машини, і ось перед нами зграйка збоченців, педерастів і клімактеричних сук, які у нормальному житті лазили би по порносайтах чи тихо отруювали би життя своїм домашнім, якби ти не оплатив їм усього вищепереліченого і не дозволив би отруювати життя тобі.

Проробляємо те ж з Президентом і його оточенням і ось у нас підстаркуватий товстий гопник який у розтягнутих треніках грає доміно з такими ж алкашами біля свого під’їзду, хиляючи портвейн і косо зиркаючи чи нема де щось вкрасти.

А дай їм усім твої гроші, і ти починаєш їх боятися.
А вони починають думати, що ти їм ще чогось винен.
Подумай над цим.
Ти прийдеш до правильного рішення.
Стань нарешті громадянином.


Гомерич [userpic]

(no subject)

September 19th, 2011 (03:33 am)

Підписався тут на камуніті friendstimes, яка дозволяє читати пости які ваші френди коментять. Такий собі псевдо-фейсбук.
Зі здивуванням виявив, що багато з моїх поважних френдів досі терпляче пасуться в юкрейн-раша, провадячи дискусії типу:
Р. А ЧЁ ВЫ ХОХЛЫ У НАС ГАЗ ТЫРИТЕ???7777777
Ю: Даруйте, не тільки не крадемо, а й платимо за завищеними цінами.
Р. ЫЫЫЫЫЫ УУУУУУ ПРИШЕЛ ХОХОЛ НАСРАЛ НА СТОЛ Я ТВОЙ ДОМ ТРУБА ШАТАЛ КАЛИТКА ХЛОПАЛ.

Невже то досі може бути комусь цікаво?

philosoraptor

Гомерич [userpic]

анал і тик

September 13th, 2011 (05:24 pm)

Сим повідомляю, що відмовляюся святкувати день програміста поки на офіційному рівні не буде затверджено день бізнес-аналітика.
А то шо ж получається?
Нагадаю: бізнес-аналітик це така людина, яка перепитує за столом "А налито у всіх?"

Гомерич [userpic]

Смерть захисника закону

September 11th, 2011 (02:39 am)

Кілька років вів нерівну боротьбу із бандитами доблесний майор Микола Симоненко. Село Семиполки київської області населяли бандити і їх приспішники, числом понад три тисячі бандитів і невідомо скільки приспішників - близько 140% населення села належало до злочинного угрупування. Але майор не злякався протистояти самотуж юрбі бандитів, що у кілька тисяч разів перевершувала його чисельністю. Боялись бандити і їх приспішники майора. Отако бувало йде майор вночі селом, робить як звикло зауваження бандитам, лише люто блимають бандити очима та зціплюють зуби - бояться. І ось під час чергової пиятики у місцевому ресторані, коли бандити, як завжди, творили беззаконня, лаялись матом та ображали один одного, майор Симоненко зайшов до залу. Всі стихли, а майор обвів усіх пристальним поглядом. Майор знав, що тут відбувається, але звиклий діяти лише у рамках закону лише скрушно зітхнув - нема-бо у нього законних підстав заарештувати банду. Зробив лише зауваження ватажкові банди Віталієві Запорожцеві, мовляв чому у тебе галстук недбало підібраний до сорочки, та й вийшов. Але не почув майор, як бандит вислизнув з-за столу, вийняв обріза і пустив чергу у спину Симоненкові. Так спинилося серце героя.

15-річному синові майора Симоненка обласне управління міліції подарувало зменшену копію львівського пам'ятника загиблим міліціонерам.А село спалили к'їбіням разом із бандитами і їх приспішниками, щоб порядок був.

В адольфича побачив.

Гомерич [userpic]

Носіть тєльняшкі і не вийобуйтесь

September 8th, 2011 (06:08 pm)

Гомерич [userpic]

Plague on your house

September 4th, 2011 (03:08 pm)

Оця нестерпна ваніща в місті - це вам, любі львів'яни, кара небесна за те, що ціле літо не милися і смерділи по маршрутках.

Гомерич [userpic]

Пісацєль

September 2nd, 2011 (02:48 pm)

Тут всі кажуть Якубовіч книжку написав.
По агліцки.
Обіцяє стати класикою.
Вотета я панімаю мозг!

hamlet

Гомерич [userpic]

Хейтерс гонна хейт

September 1st, 2011 (01:49 am)

Я от між іншим дійсно думаю, шо Монтян можна було би отако нахрапом пропхати в президенти.
Але ж ви не погодитеся, бо радше забудете те, як вас неодноразово найобували на гроші і довіру, ніж те, як вас послали матом в жежешечьці, знову повитягуєте своїх гриценків з катеринчуками, задумливо крутитимете їх в руках, шукатимете сторону яка ще, може, не зовсім засмерділася.